MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14245488
nr 1424 5488
Byrå
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 101cm. Djup: 55 cm. Höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:38:58
11/10 12:14:22
350 kr
11/10 18:02:24